22.06.2026 10:34
Уроки пам'яті
Представниці КЗ «МЕРЕФ’ЯНСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ЛІЦЕЙ» Валерія НЕСМАШНА та Ольга РОЖКОВА успішно пройшли конкурсний відбір та стали учасницями Літньої школи «Уроки пам’яті», організованої Українським інститутом національної пам’яті спільно з програмою «Партнерство за сильну Україну».
Протягом п’яти днів у мальовничому куточку Закарпаття педагоги Харківської та Чернігівської областей працювали над осмисленням теми Війни за Незалежність України, вивчали сучасні підходи до збереження національної пам’яті, обговорювали практики меморіалізації та роль освіти у формуванні української громадянської ідентичності.
Окремим напрямом роботи стало створення власних методичних напрацювань. Учасники та учасниці розробляли освітні матеріали, інтерактивні завдання та практичні інструменти для роботи з темами національної пам’яті, які після доопрацювання будуть доступні для використання педагогами України.
Участь у школі стала можливістю здобути нові знання, обмінятися досвідом з колегами та отримати сучасні підходи до викладання складних історичних тем.

Отримані знання та напрацьовані матеріали будуть використані в освітньому процесі та сприятимуть вихованню свідомих, відповідальних громадян України.
Поділитись
Дізнайтеся також
22/06/2026
До уваги! Вакансія
21/06/2026
Вітання міського голови з Днем батька!
Усі повідомлення