13.11.2023 13:20
Пацієнти з симптомами COVID-19, грипу або ГРВІ знову зможуть відкривати лікарняний дистанційно, як це було під час пандемії
Пацієнти з симптомами COVID-19, грипу або ГРВІ знову зможуть відкривати лікарняний дистанційно, як це було під час пандемії.
Ця норма діятиме на період воєнного стану та протягом трьох місяців після його припинення.
Лікар матиме право формувати медичні висновки про тимчасову непрацездатність без особистого прийому, на підставі віддаленого зв’язку з пацієнтом і вказаних ним симптомів. Для призначення лікування лікар може також дистанційно виписати електронний рецепт.
При цьому ж у разі, якщо дію медвисновку про тимчасову непрацездатність потрібно буде продовжити на період понад 5 календарних днів, пацієнт обов’язково повинен буде з’явитися на особистий прийом до лікаря.
МОЗ впроваджує зміни для спрощення взаємодії пацієнта з лікарем і мінімізації проявів самолікування.
Поділитись
Дізнайтеся також
24/06/2026
Не мовчіть, коли дитині потрібна допомога!
22/06/2026
До уваги! Вакансія
22/06/2026
Уроки пам'яті
21/06/2026
Вітання міського голови з Днем батька!
Усі повідомлення