06.03.2024 15:09
Продовження капітального ремонту вцілілої будівлі ліцею «Перспектива»
![default-for-import.jpg default-for-import.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/54/200334/default-for-import.jpg)
З настанням нового календарного року починається і оновлення бюджетних процесів, саме тому щороку виникає питання про продовження розпочатих робіт. Відомо, що з минулого року триває відновлення вцілілої будівлі на території ліцею «Перспектива» (колишня школа №6).
Нещодавній візит керівництва Департаменту капітального будівництва Харківської обласної військової адміністрації та представників підрядної організації на об’єкт відновлення, можна вважати фактом продовження фінансування відбудови ліцею. У нараді взяли участь міський голова Веніамін Сітов, представники відділу освіти та адміністрація ліцею. У ході наради обговорювались подальший графік робіт, необхідні зміни у проектній документації та результат вже виконаних робіт.
Проектування та самі роботи з відновлення фінансуються Департаментом капітального будівництва Харківської обласної військової адміністрації. Проте, адміністрація закладу та керівництво громади бере активну участь у ході відновлення з метою сприяння створенню комфортних умов для всіх учасників освітнього процесу цього закладу.
![55d2ad53-a936-4af9-a254-d22b34ad77e1.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/54/200335/55d2ad53-a936-4af9-a254-d22b34ad77e1.jpg)
![614bb7c8-c49a-4c67-aa30-7d487c90f4f9.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/54/200336/614bb7c8-c49a-4c67-aa30-7d487c90f4f9.jpg)
![824c17fe-df2e-4820-a843-259390164192.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/54/200337/824c17fe-df2e-4820-a843-259390164192.jpg)