12.03.2024 16:19
Допомога ЗСУ!
![default-for-import.jpg default-for-import.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/54/201939/default-for-import.jpg)
На звернення про допомогу однієї із військових частин - міська рада придбала матеріальні цінності, котрі нещодавно були передані для потреб військових формувань.
Дякуємо за захист!
Віримо в ЗСУ та нашу Перемогу!
![photo_2024-03-12_13-18-06.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/54/201940/photo_2024-03-12_13-18-06.jpg)
![photo_2024-03-12_16-10-20.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/54/201941/photo_2024-03-12_16-10-20.jpg)
Харківська область, Харківський район
12.03.2024 16:19
На звернення про допомогу однієї із військових частин - міська рада придбала матеріальні цінності, котрі нещодавно були передані для потреб військових формувань.
Дякуємо за захист!
Віримо в ЗСУ та нашу Перемогу!