15.03.2024 15:09
Почесні грамоти отримали керівники підприємств сфери житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення Мереф'янської громади
![default-for-import.jpg default-for-import.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/54/203480/default-for-import.jpg)
Напередодні Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення почесні грамоти отримали керівники комунальних підприємств цієї сфери діяльності Мереф’янської громади.
Грамоти від Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Харківської обласної військової адміністрації і Харківської обласної профспілки працівників ЖКГ, МП, ПОН України передав міський голова Веніамін Сітов.
![DSC_0045.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/54/203481/DSC_0045.jpg)