19.03.2024 08:33
Перший заступник міського голови Вікторія Колінько взяла участь у тренінгу з медіаграмотності
![default-for-import.jpg default-for-import.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/54/204642/default-for-import.jpg)
Перший заступник міського голови Вікторія Колінько минулого тижня вдосконалювала навички інтерв’ювання на тренінгу «Ви – в етері (медіапідготовка)». Тренінг організував Український кризовий медіа-центр у межах Програми USAID DOBRE (м. Київ).
Впізнаваність має більший вплив, аніж статус чи посада – такими є реалії нинішнього медіасвіту. Керівники 13 громад із семи областей-партнерів Програми USAID DOBRE долучились до тренінгу.
![431874199_820431090127904_2126962774309606689_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/54/204643/431874199_820431090127904_2126962774309606689_n.jpg)
![432417010_820430896794590_6842597850267744657_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/54/204644/432417010_820430896794590_6842597850267744657_n.jpg)
![432433531_820431106794569_6632881491354770187_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/54/204645/432433531_820431106794569_6632881491354770187_n.jpg)
![432451058_820431376794542_6725538713932654132_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/54/204646/432451058_820431376794542_6725538713932654132_n.jpg)