21.03.2024 09:10
В Утківському старостинському окрузі реалізовано проєкт громадського бюджету
![default-for-import.jpg default-for-import.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/54/205836/default-for-import.jpg)
На в’їзді у смт Утківка облаштовано пішохідними доріжками зону відпочинку. Робітники відділу благоустрою Мереф’янської міської ради встановили бордюри та засипали пішохідні доріжки гранвідсівом.
Проєкт «Облаштування зони відпочинку піхохідними доріжками при в’їзді в смт. Утківка», автор Валентина БЕРЕЖНА - у 2021 році став переможцем конкурсу громадських ініціатив «Бюджет участі».
![20240319_145214-(1).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/54/205837/20240319_145214-(1).jpg)
![20240319_145241-(1).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/54/205838/20240319_145241-(1).jpg)