Мереф'янська територіальна громада

Харківська область, Харківський район

22.03.2024 09:39

Робоча зустріч з питань бджільництва, попередження та встановлення факту отруєння бджіл

default-for-import.jpg

У Мереф’янській міській раді 21 березня відбулась зустріч з питань попередження та недопущення випадків масових отруєнь бджіл та їх загибелі, порядку оповіщення, взаємодії та комунікацій під час використання засобів захисту рослин та агрохімікатів при проведенні весняно-польових робіт у 2024 році.

На ній були присутні представники Мереф'янської міської ради, Держпродспоживслужби, підприємці, аграрії та бджолярі.

Відповідна зустріч відбулась з метою запобігання випадків масових отруєнь бджіл при проведенні весняно-польових робіт з використанням агрохімікатів та безпечного застосування засобів захисту рослин.

До кожного власника пасіки доведена інформація про вимоги чинного законодавства в галузі бджільництва, зокрема щодо необхідності державної реєстрації як операторів ринку, проведення щорічних весняних протиепізоотичних заходів на пасіках.

Також присутні обговорили вимоги ІНСТРУКЦІї з профілактики та встановлення факту отруєння бджіл засобами захисту рослин, встановлення основних причин отруєння бджіл, заходів щодо профілактики отруєння бджіл, установлення факту отруєння бджіл та допомоги постраждалим від отруєння бджолиним сім’ям, а також механізми визначення шкоди, заподіяної власникам пасік від отруєння бджіл.

 

Відділ охорони праці, безпеки життєдіяльності
та цивільного захисту Мереф'янської міської ради

DSC_0083.jpg DSC_0090.jpg