25.03.2024 14:14
Чергове засідання Мереф’янської міської ради
![default-for-import.jpg default-for-import.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/54/207424/default-for-import.jpg)
22 березня відбулось чергове сесійне засідання Мереф’янської міської ради, на порядку денному якого було 55 питань.
Депутати проголосували за:
- включення новообраних депутатів Кайдашову Т.І. та Самаріну В.В. до складу постійних депутатських комісій;
- звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку Мереф’янської міської територіальної громади за 2023 рік;
- передачу військовим частинам матеріальних цінностей на суму понад один мільйон гривень;
- приватизацію нежитлового одноповерхового будинку по провулку Базарний,3;
- дозволи на виготовлення проєктно-кошторисних документацій для ремонту та облаштування підвальних приміщень, що плануються до використання для укриття населення у закладах освіти «Мереф’янський ліцей № 3» та «Мереф’янський ліцей № 5», а також для будівництва місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення.
Також було розглянуто та прийнято 40 земельних рішень: про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність громадянам
Роботу ради забезпечили 18 депутатів з 25.
Ознайомитись із прийнятими рішеннями можна буде на сайті міської ради у рубриці «Офіційні документи» https://merefaotg.gov.ua/docs/, у терміни передбачені Законом України «Про доступ до публічної інформації.
![DSC_0015.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/54/207425/DSC_0015.jpg)
![DSC_0017.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/54/207426/DSC_0017.jpg)
![DSC_0020.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/54/207427/DSC_0020.jpg)
![DSC_0031.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/54/207428/DSC_0031.jpg)