03.04.2024 12:04
Нові здобутки футболістів Мереф’янської громади
![default-for-import.jpg default-for-import.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/54/212410/default-for-import.jpg)
Протягом чотирьох місяців вихованці комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «АВАНГАРД» Мереф’янської громади брали участь у чемпіонаті міста Харків з футболу серед дітей 2015 року народження.
За цей час відбулось 14 ігор та три гри у плей-офф. У плей-офф та півфіналі команда «Авангард» здобула перемоги. А вже під час фіналу виборола почесне II місце.
Вітаємо наших спортсменів та бажаємо подальших перемог!
![432204972_1159681235037349_8250295715234256568_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/54/212411/432204972_1159681235037349_8250295715234256568_n.jpg)
![433450736_1159681215037351_2571575728419445032_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/54/212412/433450736_1159681215037351_2571575728419445032_n.jpg)
![433915912_1159680688370737_4119246655721219437_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/54/212413/433915912_1159680688370737_4119246655721219437_n.jpg)