04.04.2024 20:08
Мереф'янський міський голова Веніамін СІТОВ взяв участь у Форумі відновлення
![default-for-import.jpg default-for-import.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/54/213429/default-for-import.jpg)
✅ Мереф'янський міський голова Веніамін СІТОВ взяв участь у Форумі відновлення на тему: "Стабілізаційні проєкти для територіальних громад в питаннях раннього відновлення. Виклики і перспективи в умовах збройної агресії".
✅ Захід відбувся 4 квітня у м.Київ за підтримки Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування "Асоціація об'єднаних територіальних громад" у партнерстві з Palladium group.
✅ Форум пройшов за участі Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, представників посольств та представників програм міжнародної технічної допомоги.
✅ Під час форуму присутні обговорили найкращі практики та стратегії відновлення територій на рівні громад, визначили проблемні питання, пріоритети для розвитку в громадах та необхідні стабілізаційні заходи.
✅ Веніамін СІТОВ доєднався до панельної дискусії громад наближених до лінії розмежування та областей прифронтових зон.
![IMG_20240404_200413_149.webp](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/54/213430/IMG_20240404_200413_149.webp)
![IMG_20240404_200413_239.webp](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/54/213431/IMG_20240404_200413_239.webp)
![IMG_20240404_200413_292.webp](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/54/213432/IMG_20240404_200413_292.webp)