Мереф'янська територіальна громада

Харківська область, Харківський район

05.04.2024 15:28

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

default-for-import.jpg

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.


1. Планована діяльність
Планованою діяльністю передбачено спеціальне використання лісових ресурсів у
порядку проведення рубок головного користування та рубок формування і оздоровлення лісів (суцільних санітарних рубок). Заготівля деревини здійснюється в межах розрахункової лісосіки, фонду рубок головного користування та рубок формування та оздоровлення лісів (суцільних санітарних рубок) на підставі спеціального дозволу – лісорубного квитка, з подальшим лісовідновленням на місцях зрубів. Передбачено проведення рубок головного користування в стиглих і перестійних деревостанах, а також санітарних рубок в лісах пошкоджених шкідниками, хворобами чи стихійними явищами на площі понад 1 га. Всі заходи планованої діяльності запроектовані лісовпорядною організацією під час проведення базового лісовпорядкування та відповідають чинному законодавству, нормативам та вимогам. Спеціальне використання лісових ресурсів здійснюватиметься в межах лісових ділянок, виділених для цієї мети на території лісового фонду філії «Жовтневе лісове господарство» ДП «Ліси України», в межах структурних підрозділів – Бабаївського, Валківського, Васищевського, Водолазького, Золочівського, Коломацького, Люботинського, Мерчанського, Мереф’янського, Рокитянського лісництв (Богодухівського, Чугуївського та Харківського адміністративних районів Харківської області). Провадження планової діяльності проектується на основі матеріалів лісовпорядкування, розроблених ВО «Укрдержліспроект». Матеріали містять детальні повидільні лісівничо-таксаційні характеристики лісового фонду. По кожному лісництву на ревізійний період складені відомості проектованих рубок головного користування та рубок формування і оздоровлення лісів (суцільних санітарних рубок). Лісовідновлення на місцях суцільних зрубів здійснюватиметься шляхом створення лісових культур та сприяння природному поновленню відповідно до лісорослинних умов. На основі Проекту організації та розвитку лісового господарства філії та Зведеної відомості розрахункових лісосік розрахунок спеціального використання лісових ресурсів проведено на 10 років. Обсяг запроектованої ВО «Укрдержліспроект» розрахункової лісосіки в порядку рубок головного користування для філії «Жовтневе лісове господарство» ДП «Ліси України» щорічно становить 6,03тис.м3 ліквідної деревини. Щорічний обсяг суцільних санітарних рубок становить – 18,33 тис м3.

2. Суб’єкт господарювання
ФІЛІЯ "ЖОВТНЕВЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО
ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" 45025507 (повне найменування юридичної особи, код згідно з ЄДРПОУ або прізвище, ім’я та по батькові фізичної особи - підприємця, ідентифікаційний код або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті)
Україна, 62472, Харківська обл., Харківський р-н, місто Мерефа, вул.Лесі Українки, будинок 63 місцезнаходження юридичної особи або місце провадження діяльності фізичної особи - підприємця (поштовий індекс, адреса), контактний номер телефону).
3. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України вул. Митрополита В.Липківського, 35 м. Київ, 03035 OVD@mepr.gov.ua (044) 206-31-40; (044) 206-31-50
заступник директора департаменту – начальник відділу оцінки впливу на довкілля Департаменту екологічної оцінки – Грицак Олена Анатоліївна (найменування уповноваженого органу, місцезнаходження, номер телефону та контактна особа).
4. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля.
Спеціальні дозволи на використання лісових ресурсів – лісорубні квитки ПівнічноСхідним міжрегіональним управлінням лісового та мисливського господарства Лісовий кодекс України (зі змінами) (вид рішення про провадження планованої діяльності, орган, уповноважений його видавати нормативний документ, що передбачає його видачу)
1 Дата та час: 08.05.2024 10:00;
1Лінк https://mepr.webex.com/mepr-ru/j.php?MTID=m2ab8103eb1ce954755c574977b643a84 
Номер наради: 2377 394 2778 Пароль: prHxJwvM483;
5 . Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на
довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань.
Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.
Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.
У період воєнного стану в Україні громадські слухання проводяться у режимі відеоконференції, про що зазначається в оголошенні про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля та у звіті про громадське обговорення.
Громадські слухання відбудуться (зазначити дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань).
6 . Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності.

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України вул. Митрополита В.Липківського, 35 м. Київ, 03035 OVD@mepr.gov.ua (044) 206-31-40; (044) 206-31-50
заступник директора департаменту – начальник відділу оцінки впливу на довкілля Департаменту екологічної оцінки – Грицак Олена Анатоліївна (зазначити найменування органу, місцезнаходження, номер телефону та контактну особу).
7 . Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України вул. Митрополита В.Липківського, 35 м. Київ, 03035 OVD@mepr.gov.ua (044) 206-31-40; (044) 206-31-50 заступник директора департаменту – начальник відділу оцінки впливу на довкілля Департаменту екологічної оцінки – Грицак Олена Анатоліївна (зазначити найменування органу, поштову та електронну адресу, номер телефону та контактну особу).
Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного в абзаці другому пункту 5 цього оголошення.
8. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності:
Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності на 714 аркушах додається за посиланням: 

https://drive.google.com/file/d/1QPcGMD1KSZ_TcDq2DEII-HWwAIns75Ku/view?usp=sharing

 

ФІЛІЯ "ЖОВТНЕВЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО
ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ
"