Мереф'янська територіальна громада

Харківська область, Харківський район

06.03.2022 20:00

❗️Через повторний обстріл телевежі у Харкові регіон тимчасово залишився без теле- та радіотрансляції

default-for-import.jpg

❗️Через повторний обстріл телевежі у Харкові регіон тимчасово залишився без теле- та радіотрансляції.

Знищено технічні приміщення,  встановлюється, яка шкода була завдана самі вежі.

⚠️ Закликаємо жителів Харкова та області, в кого є така можливість, скористатися альтернативними каналами отримання об'єктивної інформації.

Окрім ефірного мовлення отримати безкоштовний доступ до українських телеканалів можна кількома способами:

? На супутнику. Українські телеканали розкодовані на супутнику. Це означає, що доступ до мовлення безкоштовний. Щоб переглядати телебачення, потрібен супутниковий ресивер та супутникова антенна.

? На Youtube. Більшість українських каналів мають власні канали на Youtube. Якщо у вас є швидкий інтернет, знайдіть у мобільному додатку або на вебсторінці на Youtube бажаний канал. Якщо швидкість інтернету невисока, оберіть в налаштуваннях відео нижчу роздільну здатність (три крапки у верхній частині відео - якість - 360р або 480р - цього буде достатньо).

? На ОТТ-сервісах. На платформах YouTV, Sweet TV, Omega TV, MEGOGO, Kyivstar TV, Oll tv доступ до українського телебачення тепер теж безкоштовний. Знайдіть бажаний канал в застосунку або на вебсторінці улюбленої платформи.

? Крім того, слухайте українське радіомовлення в інтернет-радіо: radioplayer.ua

? У Дії. Дія TV транслює телемарафон UAразом, де 24/7 висвітлюється війна росії проти України. Кожен може безкоштовно, в реальному часі, слідкувати за подіями. Оновлюйте застосунокhttps://www.facebook.com/100442781467319/posts/504656127712647/