31.10.2023 16:12
Шкільний автобус для учнів Мереф’янської громади
![default-for-import.jpg default-for-import.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/54/140432/default-for-import.jpg)
31 жовтня у Мереф’янській громаді з’явився комфортний шкільний автобус. Його подарувала Бельгійська благодійна організація BEforUkraine за сприяння Посольства України в королівстві Бельгія.
Автобус подолав понад 3000 км для того щоб школярі нашої громади були забезпечені зручним транспортом. Це вагома підтримка та потужна допомога нашим дітям у такий складний час.
![1.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/54/140433/1.jpg)
![10.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/54/140434/10.jpg)
![12.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/54/140435/12.jpg)
![13.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/54/140436/13.jpg)
![15.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/54/140437/15.jpg)
![17.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/54/140438/17.jpg)
![19.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/54/140439/19.jpg)
![7.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/54/140440/7.jpg)
![8.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/54/140441/8.jpg)
![9.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/54/140442/9.jpg)